VECTRA

VECTRA KRAPKOWICE

Zapraszamy do zapoznania się i skorzystania z szerokiej oferty usług oferowanych przez firmę VECTRA, jednego z największych operatorów telekomunikacyjnych w Polsce. Wszelkich formalności związanych z podpisaniem umowy można dokonać u lokalnego Przedstawiciela VECTRA w Krapkowicach - firmie Teleserwis. Zaznaczamy jednocześnie, że wszelkich informacji związanych z Vectrą udzielamy tylko potencjalnym klientom z rejonu Krapkowic.

Sieć kablowa w Krapkowicach jest na bieżąco monitorowana przez dział techniczny sieci VECTRA. Urządzenia do internetu oraz dekodery DTV są zalogowane w sieci, dzięki czemu można łatwo określić czy prawidłowo pracują. Do Państwa dyspozycji jest także lokalny serwis z wykwalifikowanym technikiem, który pomoże przy instalacji i uruchomieniu wszelkiego rodzaju usług. My nie przekazujemy klientom samego sprzętu, pozostawiając go z kłopotem samodzielnego montażu, instalacji i aktywacji sygnału!

 

PROMOCJA "Wiosna-Lato 2019"

UWAGA! Przy zamawianiu internetu w Krapkowicach dostępne opcje to 50, 100 i 150Mb/s.

Zamów tel. 511 44 10 10.


PLIKI DO POBRANIA


INTERNET STACJONARNY

Stabilne połączenie kablowe bez limitu danych o prędkościach 50Mb download / 5Mb upload, 100Mb download / 10Mb upload oraz 150Mb download / 15Mb upload. Klient otrzymuje modem kablowy z wbudowanym routerem LAN GbE/Wifi 2,4 i 5GHz g/n/ac.


INTERNET MOBILNY

Idealna oferta dla osób, które chcą mobilnie korzystać z Internetu na tablecie, smartfonie lub własnym modemie H+/LTE. Zamawiając jeden z pakietów klient otrzymuje kartę SIM z autoryzacją do mobilnej sieci VECTRA (roaming PLAY) i odpowiednim limitem danych.


TELEFON STACJONARNY

Usługa telefonu stacjonarnego wraz z przeniesieniem numeru od poprzedniego operatora. Klient otrzymuje modem kablowy z wbudowaną bramką VOIP i dwoma wyjściami na linię telefoniczną (RJ11).

  • DOMOWY BEZ LIMITU (nielimitowane rozmowy na stacjonarne w PL, UE, USA i Kanada, komórkowe w PL i telefony w sieci VECTRA).


TELEFON KOMÓRKOWY

Usługa telefonu komórkowego wraz z przeniesieniem numeru od poprzedniego operatora. Klient otrzymuje kartę SIM z autoryzacją do sieci VECTRA (roaming PLAY), którą może wykorzystać w swoim smartfonie. Obecny klient otrzymuje dodatkową zniżkę 5zł/m-c, a kolejna dobrana karta SIM to kolejny rabat dla niej = 5zł/m-c.

  • START 2GB: Nielimitowane rozmowy w PL i roamingu UE, 100 SMS/MMS w PL i roamingu UE, 100 minut na połączenia stacjonarne, 2GB internetu

  • ROZMOWY 5GB: Nielimitowane rozmowy w PL i roamingu UE, nielimitowane SMS/MMS w PL i roamingu UE, nielimitowane połączenia na stacjonarne, 5GB internetu

  • BEZLIMIT 10GB: Nielimitowane rozmowy w PL i roamingu UE, nielimitowane SMS/MMS w PL i roamingu UE, nielimitowane połączenia na stacjonarne, 10GB internetu


MULTIROOM

Do usługi telewizji cyfrowej DTV, można dobrać dodatkowo drugi dekoder multiroom. Miesięczna opłata za dodatkowy dekoder doliczana jest do abonamentu głównego i wynosi 15 zł. Za aktywowanie usługi multiroom pobierana jest jednorazowa opłata aktywacyjna wynosząca: za dekoder HDNET lub CI+ = 10zł, PVR = 49 zł.

Na dekoderze dodatkowym oglądamy dokładnie ten sam pakiet i opcje premium jak wykupione na dekoderze głównym!

Jeśli są Państwo zainteresowani usługami VECTRA - zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu 511 44 10 10 lub w Punkcie TELESERWIS na Osiedlu XXX-lecia 9 w Krapkowicach. Wspólnie postaramy się wybrać najkorzystniejszą ofertę pod określone wymagania.