VECTRA

VECTRA KRAPKOWICE

Zapraszamy do zapoznania się i skorzystania z szerokiej oferty usług oferowanych przez firmę VECTRA, jednego z największych operatorów telekomunikacyjnych w Polsce. Wszelkich formalności związanych z podpisaniem umowy można dokonać u lokalnego Przedstawiciela VECTRA w Krapkowicach - firmie Teleserwis.

Informujemy, że sieć kablowa w Krapkowicach jest na bieżąco monitorowana przez dział techniczny sieci VECTRA. Do Państwa dyspozycji jest także lokalny serwis z wykwalifikowanym technikiem, który pomoże przy instalacji i uruchomieniu wszelkiego rodzaju usług.

 

PROMOCJA "Jesień-Zima 2018" i "Zima 2018"

UWAGA! Przy zamawianiu internetu w Krapkowicach dostępne opcje to maksymalnie 150Mb/s.

Zamów tel. 511 44 10 10.


PLIKI DO POBRANIA


INTERNET STACJONARNY

Stabilne połączenie kablowe bez limitu danych o prędkości 50Mb download / 5Mb upload oraz 100Mb download / 10Mb upload. Klient otrzymuje modem kablowy z wbudowanym routerem LAN/Wifi.


INTERNET MOBILNY

Idealna oferta dla osób, które chcą mobilnie korzystać z Internetu na tablecie, smartfonie lub własnym modemie HSPA/LTE. Zamawiając jeden z pakietów klient otrzymuje kartę SIM z autoryzacją do mobilnej sieci VECTRA (roaming PLAY) i odpowiednim limitem danych.


TELEFON STACJONARNY

Usługa telefonu stacjonarnego wraz z przeniesieniem numeru od poprzedniego operatora. Klient otrzymuje modem kablowy z wbudowaną bramką VOIP i dwoma wyjściami na linię telefoniczną (RJ11).

  • DOMOWY 100 (100 min na stacjonarne w PL, 100 min w sieci VECTRA)

  • DOMOWY 250 (200 min na stacjonarne w PL, UE, USA i Kanada, 50 min na komórkowe w PL, 100 min w sieci VECTRA)

  • DOMOWY BEZ LIMITU (nielimitowane rozmowy na stacjonarne w PL, UE, USA i Kanada, komórkowe w PL i telefony w sieci VECTRA)


TELEFON KOMÓRKOWY

Usługa telefonu komórkowego wraz z przeniesieniem numeru od poprzedniego operatora. Klient otrzymuje kartę SIM z autoryzacją do sieci VECTRA (roaming PLAY), którą może wykorzystać w swoim smartfonie.

  • BEZLIMIT 5GB: Internet H+/LTE 5GB, nielimitowane komórkowe, nielimitowane SMS, na stacjonarne 0,19zł/min

  • BEZLIMIT 11GB: Internet H+/LTE 11GB, nielimitowane komórkowe, nielimitowane SMS, nielimitowane stacjonarne

  • BEZLIMIT 16GB: Internet H+/LTE 16GB, nielimitowane komórkowe, nielimitowane SMS, nielimitowane stacjonarne

  • BEZLIMIT UE 6GB: Internet H+/LTE 6GB w tym 1,51 GB w UE, nielimitowane komórkowe, nielimitowane SMS, na stacjonarne 0,19zł/min
  • BEZLIMIT UE 12GB: Internet H+/LTE 12GB w tym 1,76 GB w UE, nielimitowane komórkowe, nielimitowane SMS, nielimitowane stacjonarne

  • BEZLIMIT UE 17GB: Internet H+/LTE 17GB w tym 2,01 GB w UE, nielimitowane komórkowe, nielimitowane SMS, nielimitowane stacjonarne

MULTIROOM

Do usługi telewizji cyfrowej DTV, można dobrać dodatkowo drugi dekoder multiroom. Miesięczna opłata za dodatkowy dekoder doliczana jest do abonamentu głównego i wynosi 15 zł. Za aktywowanie usługi multiroom pobierana jest jednorazowa opłata aktywacyjna wynosząca: za dekoder HDNET lub CI+ = 10zł, PVR = 49 zł.

Na dekoderze dodatkowym oglądamy dokładnie ten sam pakiet i opcje premium jak wykupione na dekoderze głównym!

Jeśli są Państwo zainteresowani usługami VECTRA - zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu 511 44 10 10 lub w Punkcie TELESERWIS na Osiedlu XXX-lecia 9 w Krapkowicach. Wspólnie postaramy się wybrać najkorzystniejszą ofertę pod określone wymagania.