Wymień stary dekoder SD na HD oraz HD na PVR

05-10-2017
Jeśli użytkują Państwo stary dekoder telewizji cyfrowej Technisat MF4K (dekoder SD srebrnego koloru) można go teraz bezpłatnie wymienić na dekoder HD! Warunkiem jest skorzystanie z tzw. promocji "JZ2017 PREMIUM 24 Z WYMIANĄ SD NA HD" z aneksem na 24m-ce. Oznacza to, że do posiadanej oferty pakietowej należy dobrać jeden z 3 pakietów premium w atrakcyjnej cenie np:
- Sport na ostro = 5,90zł / m-c (tylko jeśli abonent posiada pakiet conajmniej Złoty),
- Eleven Sport = 6,90zł / m-c,
- Filmbox = 5,90zł /m-c,
wtedy przysługuje bezpłatna wymiana dekodera z SD na HD. Dodatkowo w ramach podziękowania za przedłużenie umowy można skorzystać z tzw. BONUSU COŚ-ia (szczegóły w innym newsie) i otrzymać na 30 dni np. pakiet HBO.

Natomiast Abonenci pakietu conajmniej Złotego z dekoderem HD, bez wykupionej opcji Sport na ostro - mogą bezpłatnie dokonać wymiany na dekoder z nagrywarką PVR. Trzeba wtedy skorzystać z promocji "JZ2017 WYMIANA DEKODERA HD NA PVR Z PAKIETEM PREMIUM SPORT NA OSTRO" z aneksem na 36 m-cy. Oznacza to, że do posiadanej oferty pakietowej należy dobrać pakiet premium - Sport na ostro w cenie 10zł / m-c. Dodatkowo w ramach podziękowania za przedłużenie umowy można skorzystać z tzw. BONUSU COŚ-ia (szczegóły w innym newsie) i otrzymać na 30 dni np. pakiet HBO.