Zimowa promocja VECTRY

07-12-2018
W dniu dzisiejszym wystartowała nowa, zimowa promocja na usługi VECTRY. Nowy klient może liczyć na bardzo korzystne ceny przede wszystkim pakietu złotego telewizji cyfrowej wraz z nagrywarką PVR za jedyne 44,99zł / m-c oraz internetu stacjonarnego 150Mb za 39,99zł! Do paczek powróciła usługa telefonu stacjonarnego bez limitu, można ją zamówić wraz z telewizją cyfrową. Szczegóły oferty dla nowego klienta można znaleźć pod adresem:
Obecni klienci także mogą zamówić usługi w atrakcyjnych cenach. Abonenci telewizji cyfrowej mogą zamówić internet stacjonarny, a abonenci internetu mogą z kolei zamówić telewizję cyfrową.
Jeśli umowa z twoim dotychczasowym operatorem komórkowym dobiega końca lub posiadasz usługę na kartę, można przenieść numer do sieci VECTRA i otrzymać w prezencie abonament 6 miesięcy po złotówce i 0zł opłaty aktywacyjnej! Szczegóły oferty dla obecnego klienta można znaleźć pod adresem:
Oprócz powyższych ofert, dostępne są jeszcze atrakcyjne oferty na migrację na wyższe pakiety telewizji i internetu, a także pakiety premium Film GO i Eleven Sport. Promocja jest ograniczona czasowo i trwa do 28 lutego 2019 roku.
Zrób prezent bliskim na święta i zamów usługę już dziś, dzwoniąc pod krapkowicki numer telefonu 511 44 10 10. Lub wyślij sms o treści "oferta vectra", a my skontaktujemy się w możliwie najszybszym tereminie.