Jak szybko i bezpłatnie zwrócić sprzęt abonencki VECTRA

16-09-2017

VECTRA uruchomiła nową usługę bezpłatnego zwrotu Urządzeń Abonenckich. Usługa będzie polegała na odbiorze paczki przez kuriera DHL w lokalizacji wskazanej przez Klienta. Kuriera można zamówić w dogodnym terminie i bez kolejek. Jest to kolejny kanał, poprzez który Klient może bezpłatnie zwrócić posiadane Urządzenie Abonenckie.

W celu skorzystania z usługi należy:
Na stronie https://dhl24.com.pl/serwis/vectra.html wypełnić formularz zgłoszeniowy, spakować urządzenie i akcesoria w karton, wydrukować i przekazać kurierowi otrzymany list przewozowy.

Przesyłka zostanie dostarczona do Centrum Serwisowego Urządzeń Abonenckich w Zabrzu. Korzystanie z usługi jest bardzo proste, gwarantuje oszczędność czasu i terminowość dostarczania przesyłek.

Przypominamy, że istnieje także możliwość bezpłatnego zwrotu sprzętu poprzez coraz popularnijesze paczkomaty firmy InPost. W tym celu należy wypełnić formularz na stronie https://beta.vectra.pl/kontakt/napisz-do-nas#zwrot-sprzetu Po poprawnym wypełnieniu wymaganych pól na adres e-mail i numer telefonu zostanie wysłany 10-cyfrowy kod umożliwiający nadanie paczki w dowolnym Paczkomacie w kraju. Po wpisaniu otrzymanego kodu na ekranie Paczkomatu, otworzą się drzwiczki skrytki, w którą wsuwamy odpowiednio spakowany sprzęt.